El Club

CLUB RÍTIMICA SERRADELLS

2019

Conjunt aleví MLL - 1a class. - 7è Campionat internacional de Figueres (Categoria D) (28/09/2019)

2020

Conjunt aleví MLL - 1a class. – Trofeu internacional d’Ezcaray – (març 2020)

Berta Miquel – participació al Campionat d’Europa Júnior (Octubre 2020)

Carla Puig – participació al Campionat d’Espanya (Novembre 2020)

2021

Alèxia Foix – 10a class. – Copa Catalana Nivell VII (Abril 2021)

Àstrid Riager i Noa Lepiox – participació a Copa Catalana Nivell VII (Abril 2021)

Alèxia Foix – Cinta – 1a class. – Campionat de Mallorca (Maig 2021)

Alèxia Foix – 1a class. per equips - Campionat Balears (maig 2021)

Carla Puig – Masses - participació al Camionat d’Espanya (Juny 2021)

Àstrid Riager i Noa Lepiox – participació al Campionat d’Espanya Base (juny 2021)

Berta Miquel – Masses - 1a class – Final Copa Catalana Nivell VIII / XIX (Juliol 2021)

Berta Miquel – Pilota i cinta - 2a class – Final Copa Catalana Nivell VIII / XIX (Juliol 2021)

Berta Miquel – Masses i cinta – 2a class. – Campionat d’Espanya cat.júnior honor (Juliol 2021)

Berta Miquel – Pilota – 3a class. - Campionat d’Espanya cat.júnior honor (Juliol 2021)

Final Copa d’Andorra (juny 2021)

Júlia Felipó – Mans lliures - 1a Class - Benjamí promoció 2013

Aina Cabanillas – Mans lliures - 3a Class - Benjamí promoció 2013

Leo Palació – Mans lliures - 4a class.- Benjamí promoció 2013

Carla Soriano – Mans lliures - 1a Class. - Benjamí promoció 2012

Iris Ballestà – Mans lliures - 4a class. - Benjamí promoció 2012

Àlex Maestre – Mans lliures-  8a class. - Benjamí promoció 2012

Cleo Orobitg – Pilota-  1a class. – Aleví promoció 2011

Manuela Vicioso – Pilota - 1a Class - Aleví promoció 2011

Martina Llaras – Pilota - 7a Class. - Aleví promoció 2011

Ariadna Diaz – Corda - 1a class. – Infantil promoció

Jana Haro - Corda – 2a class – Infantil promoció

Nerea Diaz - Corda -3a class. – Infantil promoció

Alicia Pereira - Corda -4a class – Infantil promoció

Luna Martín - Cèrcol – 2a class – Júnior promoció

Aitana Monroy - Cèrcol -3a class. – Júnior promoció

Noa Lepoix – Pilota – 2a class. – Aleví clubs

Aina Diaz – Pilota – 2a class – Aleví clubs

Àstrid Riager – pilota – 1a class – infantil clubs

Alèxia Foix – pilota – 3a class, - infantil clubs

Aitana Garcia – pilota – 4a class - infantil clubs

Claudia Andaluz – pilota - 6a class - infantil clubs

Berta Burgos - pilota - 7a class - infantil clubs

Carol de Sousa - pilota - 8a class - infantil clubs

Carla Puig – Masses – 1a class - júnior

Sponsors

Col·laboradors